Autor: Mirosław Czylek   

Horoskop 2015

 

Witam Państwa!

 

Prognoza zamieszczona rok temu ciągnie się i w tym roku, ale w końcu doczekaliśmy się zakończenia siedmiokrotnego romansu – czytaj: kwadratury  pomiędzy Uranem i Plutonem. Kwadratura ta daje popalić od roku 2012, chociaż symboliczny jej początek możemy znaleźć już pod koniec maja 2010, kiedy Uran wszedł do znaku Barana, tworząc „na dzień dobry” ponad 4 stopniową kwadraturę do Plutona w Koziorożcu.

 

Co ciekawe, ingres Urana do Barana pociągał za sobą ciekawą opozycję Jowisza w znaku Ryb względem Saturna w znaku Panny. Odrobinę później, już w pierwszej dekadzie czerwca 2010 r. Jowisz utworzył koniunkcję z Uranem i „zaczęło się dziać”, zważywszy, że Jowisz tworzył koniunkcję z Uranem również we wrześniu tegoż roku trzymając się w uścisku aż do stycznia 2011 – przy okazji znaki zmieniając (powtórnie na Ryby – obydwie planety weszły w stan retrogradacji). Jowisz – Uran i w ogóle Uran w Baranie to w ogóle „eksplozja baraniastej wolności”, natomiast Pluton w Koziorożcu to „mielenie struktur i fundamentów władzy, w celu jeszcze większego ich zespolenia”. Pierwsza jakość została wyrażona poprzez słynną aferę Wikileaks (lipiec, listopad 2010), arabskie rewolucje (początek w grudniu 2010 – Tunezja, a następnie Egipt, Syria, Libia... , rezygnacja Mubaraka w lutym 2011, egzekucja Kadaffiego w październiku 2011), protest przeciwko ACTA (Polska – styczeń 2012), czy nawet szaleństwo Andersa Breivika (mord 91 osób na wyspie Utoya). Druga jakość to niekorzystne przemiany w takich krajach jak: Węgry, Turcja, Rosja (rozwój miękkich lub twardych autorytaryzmów), czy nawet Egipt i Polska (upadek państwa świeckiego kosztem powrotu do obowiązujących doktryn religijnych – tu także Turcja niechlubnie się wyróżniła). Pluton w Koziorożcu ma także związek z organizacją podstaw saturnicznych, co kojarzone być m.in. z reformą emerytalną, albo pewnymi uściśleniami podatkowo – prawnymi. Zwłaszcza w okresie recepcji wzajemnej Saturn – Pluton (posadowione w znakach Skorpiona i Koziorożca) miało miejsce kilka smacznych afer, w szczególności w świecie sportu. Wystarczy wspomnieć, że 13 marca 2014 roku na 3 i pół roku więzienia został skazany zasłużony prezes Bayernu Monachium, a media donosiły w październiku, że Leo Messi – jakby co, najlepszy piłkarz na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat – jest zagrożony karą 6 lat więzienia i grzywną w wysokości 24 milionów euro.

 

Kulminacją eksplozji i zderzenia się Urana w Baranie z Plutonem w Koziorożcu jest ... oczywiście Ukraina. Idealnie w ten scenariusz wpisuje się kosmogram urodzeniowy Władimira Putina, którego Słońce jest postawione w czternastym stopniu Wagi i odbiera ten ostry półkrzyż. W połączeniu z zaćmieniami daje to dość drastyczny efekt. W kwietniu 2015 jeszcze jedno z zaćmień dotknie po raz kolejny putinowego Słońca. Czy Putin oszalał z powodu półkrzyża i zaćmień? Urzędnicy KGB są zapewne wytrenowani i na tą okoliczność, ale tego typu przeżycie potrafi wysadzić ze stołka. Pisałem o tym już w początkach października, zastanawiając się nad dalszymi losami Władimira Putina. Teraz zaś, z 90% pewnością mogę zaryzykować stwierdzenie, że władza obecnego przywódcy Rosji zakończy swoją misję w roku 2018, o ile nie wcześniej. Głupio by było przyznać inaczej, zagrożenie „zrzucenia ze stołka” jest olbrzymie.

 

*

 

Spójrzmy na rok 2015. Czy będzie wojna?! A czy pamiętacie państwo wpis z okazji rozpoczęcia roku 2014, na stronie Astromix? Napisałem „Nie pamiętam, szczerze mówiąc, takiego ekspresyjnego wejścia w Nowy Rok. Rozpatrywałbym to zjawisko jako coś wyjątkowo negatywnego, gwałtownego”. Ponadto w innym miejscu na blogu napisałem „Moją szczególną uwagę zwrócił moment rozpoczęcia roku. Jest to początek wyjątkowo nerwowy, niepewny i dziwny. Gdy sporządzałem horoskopy na rok 2013 i “legendarny” 2012, takie myśli nie przychodziły mi do głowy i nie towarzyszyły”. W jeszcze jednym miejscu napisałem, że „zabawa się skończyła”.

 

Przepowiedzenie wojny to nie taka prosta sprawa. Nie będę się bawił w Krzysztofa Jackowskiego, ani Babę Vangę, których promotorzy żyją ze straszenia ludzi, przynajmniej jeśli chodzi o ostatnie kilka lat. Jeśli ktoś się chce mnie zapytać indywidualnie w sprawie jakiegoś konkretnego państwa (np. Syrii, Ukrainy, Iraku, itd.), to chętnie spojrzę na pojedynczy radix. Wymaga to stosunkowo dużego nakładu pracy. Warto wspomnieć, że „WOJNA” jako taka jest trudna do wykrycia. Dużo prościej trafić w nastroje społeczne, losy poszczególnych przywódców, lub „cykle planetarne”, co znacznie lepiej ode mnie robią np. Jarosław Gronert (cykl progresywnego Słońca lub Księżyca względem transsaturników), Wojciech Jóźwiak (cykle Saturna) czy też Światosław F. Nowicki (cykle trzynastkowe). Odpowiedź na pytanie o wojnę wygląda więc tak – niełatwo ją przewidzieć, ale za to znacznie lepiej się ustosunkować do dwóch faktów: jaki będzie jej przebieg i kto na niej zyska (lub straci). Wbrew pozorom, mało która wojna ma kontrolowany przebieg, w którym wszystko jest zapięte na guzik od początku do końca.

 

*

 

GRADACJA WYDARZEŃ W ROKU 2015

 

  1. ZAĆMIENIA
  2. INGRESY PLANET
  3. FIGURY PLANETARNE
  4. PEŁNIE I NOWIE

 

 


1.  Zaćmienia najczęściej doskonale sprawdzają się dla astrologii mundalnej.

Dlatego warto spojrzeć na czułe punkty końcówki Ryb i początków Barana dla horoskopów poszczególnych państw, które nas interesują dla zaćmienia Słońca w dniu 20 marca 2015r. i analogicznie uczynić to samo z okolicą 14 stopnia Barana i Wagi (względnie Raka i Koziorożca), dla zaćmienia z dnia w dniu 4 kwietnia 2015r. Zaćmień będzie znacznie więcej, bo kolejne dwa czekają nas 13 i 25 września 2015r., odpowiednio dla 20 stopnia Panny i linii 5 stopnia Barana i Wagi.

 

Zdarzyć się może, że ktoś posiada czułe punkty (w szczególności oś, lub światło) w tych miejscach. Rada jest zawsze jedna i ta sama – nie uśpić tego miejsca, nie zignorować problemu, lub cienia, który na chwilę jęknie, lub się wydobędzie. Może być też tak, że zaćmienie stanie się elementem wielkiego sukcesu lub wzrostu – wówczas należy mieć baczenie i nie spoczywać na laurach, bo wielki triumf może być okazją do powolnego upadania. Zaćmienia najczęściej wydobywają to, co ukryte, mają charakter plutoniczny – nasycając pewne miejsce dużą dawką energii i czekając „co się wydarzy”.

 


2.   Kwadratura Urana i Plutona trwa w najlepsze, ale pomału się rozluźnia.

Kwiecień 2015 to ostatnie uściślenie. Co nie znaczy, że wpływ kwadratury się skończy i da święty spokój. 4 kwietnia 2015 to akt finałowy, ponieważ tego właśnie dnia dwie planety będą uczestniczyć w zaćmieniu Księżyca. Może być to preludium do wielkiego protestu społecznego, ponieważ zaćmiony Księżyc ma doskonałą okazję, by wyrazić gniew ludu. Czy to będzie gniew polskiego społeczeństwa? W tej sprawie trudno liczyć na jakikolwiek protest leniwych Polaków, ale szansa na jakieś masowe ruszenie się z miejsca będzie w kwietniu wielka i może się nie powtórzyć.

 

2015 rok rozpocznie się od Saturna w znaku Strzelca, ale tenże Saturn retrograduje, aby mniej więcej od połowy czerwca do połowy września jeszcze na chwilę poprzebywać w znaku Skorpiona. Co oznaczać może Saturn w Strzelcu? Astrologowie gazetowi napiszą zapewne formułę o tym, że wszystkie reprezentacje Strzelca zostaną potraktowane poważnie, albo z umiarem (czytaj: podróże, edukacja, wiara, religia). Może to i słuszne, może i nie, ale warto nadmienić, że Saturn w Strzelcu przebywał również w latach 1985 – 1988. Czy będzie podobnie? Na pewno nie, dodając że w tamtych latach Jowisz (władca Strzelca) przebywał aż w czterech znakach: Wodniku, Rybach, Baranie i Byku.

 

Sam Jowisz w roku 2015 do 11 sierpnia będzie przebywał w znaku Lwa, żeby wejść następnie w znak Panny, już z niego do poprzedniego znaku nie wracając. Mars w roku 2015 będzie wyjątkowo szybki, rozpoczynając bieg od 21 stopnia Wodnika, a kończąc na 28 stopniu Wagi. Mars zdąży rozgościć się w dziewięciu znakach zodiaku, nie czyniąc w tym czasie ani jednej retrogradacji.

 

 

3.   Z figur planetarnych, oprócz wspomnianego układu Uran – Pluton, uwagę będą zwracać:

 

5 stycznia 2015 – pełnia w kwadraturze do półkrzyża Uran – Pluton, wysoce niekorzystny

 

15 stycznia 2015 – uściślenie kwadratury Marsa i Saturna z towarzyszeniem Neptuna: (uważać na wszelkie sprawy powinny osoby z początkowych dni urodzenia dla znaków zmiennych, czyli Bliźniąt, Panny, Strzelca i Ryb)

 

20 stycznia 2015 – nów w sekstylu do Saturna, neutralny

 

30 stycznia 2015 i okolice kilku dni – uściślenie kwadratury Wenus do Saturna i następnie koniunkcja Wenus z Neptunem; fatalny okres dla większości ślubów i umów, zamglone postrzeganie rzeczywistości powoduje w szczególności relacja Wenus i Neptuna w znaku Ryb; w tym okresie czasu lepiej się skupić na miłości uniwersalnej, niż planowaniu własnych przedsięwzięć

 

4 lutego 2015 – pełnia w aspekcie do Jowisza i Urana, korzystny

 

19 lutego 2015 – nów kwadratura Saturn, niekorzystny

 

21 lutego 2015 – Księżyc wchodzi do znaku Barana, tworząc dynamiczną koniunkcję z Marsem i Wenus; bardzo dobry początek na podjęcie dynamicznej inicjatywy, lub nowej znajomości, z zaznaczeniem, że nie obędzie się bez tarć, konfliktów, lub nagłych zauroczeń; co ciekawe stellum z początku znaku Barana tworzy trygon do Saturna, będącego na początku Strzelca

 

26 lutego 2015 – dzień naszpikowany aspektami na niebie, m.in. zerowa koniunkcja Słońca i Neptuna, zerowy trygon Marsa i Saturna, jednostopniowy trygon Jowisza do Urana, istne szaleństwo wielości aspektowań na niebie, podobna sytuacja będzie się często przewijała, np. 3 marca 2015r.

 

12 marca 2015 – Mars na Uranie, w kwadraturze do Plutona, w godzinach porannych Księżyc w koniunkcji z Saturnem, wygląda to groźnie

 

2 kwietnia 2015 – jeden z najlepszych terminów do sporządzenia horoskopu elekcyjnego, z tej przyczyny, że tego dnia Słońce utworzy dokładny trygon do Jowisza, Merkury dokładny trygon do Saturna, natomiast Księżyc w godzinach porannych i w okolicach południa będzie szedł do trygonu z Wenus; po prostu miły dzień, postarajcie się go wykorzystać do wcielenia w życie jakiegoś pomysłu (to będzie dokładnie czwartek)

 

4 kwietnia 2015 – słynne zaćmienie na półkrzyżu Uran - Pluton, które może się odbić szerokim echem

 

18 kwietnia 2015 – nie wychodź za mąż, nie żeń się, nic nie podpisuj; Księżyc w pustym kursie, Mars kwadratura Jowisz, Wenus kwadratura Neptun, możesz pić wino, iść na randkę, albo pojeździć rowerem, ale nie wchodź tego dnia w umowy

 

4 maja 2015 – nów w kwadraturze do Jowisza, dzień korzystny, ale nie można podejść do pewnych spraw przesadnie

 

23 maja 2015 – podobna uwaga co do 18 kwietnia, ale inne astrologiczne przesłanki, ponadto na niebie uściślenie opozycji Słońca do Saturna

 

2 czerwca 2015 – nów w kwadraturze do Neptuna, w znakach zmiennych, dobry na naukę i obietnice polityczne, ale także iluzje i oszustwa

 

pierwsza połowa czerwca 2015 – pozytywne układy Marsa do Jowisza i Urana, zakończone koniunkcją Słońca z Marsem; ciekawe co to będzie, wyładowanie następuje 16 czerwca, gdy nów utworzy koniunkcję z Marsem w znaku Bliźniąt, może to być „bomba” związana z Bliźniętami: informacją, atakiem medialnym, pomówieniem, lub problemami związanymi z podróżami, uwaga skupia się na 24 – 25 stopniu Bliźniąt

 

1 lipca 2015 – Wenus uściśla koniunkcję z Jowiszem, ale jeśli planujecie jakieś romantyczne lub miłe okazje, start działalności wenusjańsko – lwiej, ewentualnie chcecie coś podpisać, lub coś rozpocząć, zróbcie to dzień wcześniej, ponieważ 31 czerwca będzie na niebie więcej przyjaznych aspektów dla Księżyca

 

13 lipca 2015 – uściślenie kwadratury Słońce – Uran i Wenus – Saturn, dobre na radykalne decyzje ucięcia znajomości lub zdjęcie maski miłej i przyjaznej osoby, ale tak poza tym mało przyjazny dzień, pomimo faktu, że Księżyc tworzy tego dnia piękne aspekty

 

5 sierpnia 2015 – miła koniunkcja Wenus – Jowisz idąc z pozycji Lwa, zderza się z Saturnem w pozycji Skorpiona; przeciąganie struny, konfrontacja emocjonalno – uczuciowa, na planie społecznym może dotyczyć religii, wiary, władzy, lub seksu, ale ... zobaczymy...

 

13 sierpnia 2015 – jeśli przyśni Ci się coś dziwnego, lub wydarzy się nagłe zdarzenie, nie zdziw się; trygon Słońce – Uran, opozycja Merkury – Neptun, w nocy jeszcze: koniunkcja Księżyc – Mars

 

14 sierpnia 2015 – nów w koniunkcji z Wenus, w trygonie do Urana, dzień korzystny

 

22 sierpnia 2015 – tu znowu ostrzegam, by nie brać ślubu i podobne klimaty jak przy dniu 18 kwietnia, choć układy planetarne nieco inne

 

25 sierpnia 2015 – Księżyc w godzinach porannych utworzy trygon do koniunkcji Słońca i Jowisza, to obietnica wielkiego sukcesu i optymizmu, ale tego dnia trzeba wszystko dobrze przeliczać i mierzyć siły na zamiary

 

29 sierpnia 2015 – nów w bezpośrednim aspekcie do opozycji Jowisz – Neptun, jeśli doznać inicjacji religijnej, oświecenia duchowego, lub poczuć miłość, to wtedy; ale to także dzień mętności, niepewności i idealny moment na dawanie obietnic bez pokrycia

 

wrzesień 2015 – pod wpływem szczególnym opozycji Jowisza z Neptunem; nie jest to częste zjawisko, ostatnie opozycje miały miejsce we wrześniu 2002r., styczniu i lutym 2003, maju i czerwcu tegoż roku; dziwne rzeczy się na tej opozycji dzieją i uderzają zawsze w Jowisza (religię, wiarę, stanowienie prawa), we wrześniu 2002 zalegalizowano w Belgii eutanazję, 30 stycznia w tejże Belgii zalegalizowano małżeństwa osób homoseksualnych, w maju 2003 było sporo zamachów terrorystycznych, w czerwcu Polska przegłosowała zaś wejście do UE

 

13 października 2015 – nów w bezpośrednim aspekcie z Uranem; czas nagłego oświecenia, olśnienia, nagłe wydarzenia, ale także zagrożenie wypadkami i wymknięciem się jakiejś sytuacji spod kontroli

 

17 października 2015 – Mars w koniunkcji z Jowiszem w znaku Panny (miejsce wygnania Jowisza) oraz Wenus w opozycji z Neptunem to okazja do jakiejś ostrej polemiki na tle religijnym, lub pomieszanie z poplątaniem prawnym, ale na pewno nie dobra okazja do podpisywania umów, ślubów, itd.

 

8 listopada 2015 – Wenus wejdzie w znak Wagi, Mars uczyni to cztery dni później

 

11 listopada 2015 – nów w sekstylu do Jowisza; Dzień Niepodległości rodzi w Polsce sporo negatywnych wydarzeń, ale taka silna ekspozycja Jowisza może nastrój tłumów pobudzić

 

26 listopada 2015 – bardzo rzadko zdarzająca się kwadatura Saturna z Neptunem dokonała uściślenia; cóż to oznacza – uwikłanie w znakach Jowisza (Strzelec i Ryby), który jest w znaku swojego wygnania i tworzy ponadto recepcję z Merkurym w koniunkcji z Antaresem, może oznaczać jakiś bardzo silny impuls, lub kryzys, którego reprezentantem będzie nikt inny, jak Jowisz; jeśli więc doszukujemy się działania Saturna w Strzelcu i próbujemy go zrozumieć, okres w pobliżu tego wydarzenia może nam wytłumaczyć, o co tak naprawdę chodziło; trzy dni później na Saturnie będzie Słońce, wzmacniając charakter wydarzenia

 

11 grudnia 2015 – nów w Strzelcu w kwadraturze do Jowisza; wydarzenia o treściach jowiszowych, czyli przesada, ekspansja, wiara, lub optymizm, które znajdują często swoje ujście w tego typu efektach

 

*

 

Co może interesować poszczególne znaki solarne:

 

Znak Barana: przejście Urana, które dotyczyć będzie drugiej dekady znaku. Ponadto trygony Saturna, które będą miały związek z początkiem wejścia Saturna w znak Strzelca i będą dotyczyły początków tego znaku. Zaćmienie, które dotknie 14 – 15 stopień Barana w kwietniu 2015 i 4 – 5 stopień Barana we wrześniu 2015. W ogóle dynamiczny czas dla początku znaku (stellum w trzeciej dekadzie lutego).

 

Znak Byka: kwiecień i pierwsza dekada maja to Mars w znaku Byka. Od połowy sierpnia korzystne wpływy Jowisza ze znaku Panny. Zwraca uwagę, że Jowisz zdąży dojść aż do 22 stopnia Panny, zatem obdarzy swoim wpływem większość Byków. Końcówka Byków poczuje ulgę, z racji zakończenia epopei w postaci opozycji od Saturna z końcówki znaku Skorpiona.

 

Znak Bliźniąt: pierwsze pół roku i ostatnie dwa miesiące urodzeni w pierwszych dniach znaku mogą czuć się źle, albo co najmniej dziwnie. Z racji wejścia Saturna w początek znaku Strzelca (kwadrat do Bliźniąt), a w listopadzie i grudniu dotknie ich też opozycja Saturna i Neptuna (i to może być trudny czas). Ponadto pierwsza dekada, z zaznaczeniem dni późniejszych, ma niewielki problem z racji kwadratury Neptuna. Ponadto urodzeni 14 – 18 czerwca mogą mieć „ciekawy czas”, z racji specyficznego nowiu w okolicach ich urodzeniowego Słońca.

 

Znak Raka: półkrzyż Uran – Pluton nie śpi, wciąż dokonując demontażu tych, którzy mają Słońce postawione między 13 a 19 stopniem Raka. Im wcześniejszy stopień, tym lepiej, ponieważ najgorsze – przynajmniej teoretycznie, już za nimi. Kusi, by wprowadzić uwagę, że urodzeni na początku znaku będą mieli solariusze z zaznaczeniem kwadratury Merkury/Neptun i trygonu Jowisz/Uran. To może być zmiana percepcji, zmiana mentalności, wiary, lub możliwa podróż.

 

Znak Lwa: do początków sierpnia druga i trzecia dekada będzie miała przejście Jowisza przez Słońce. Czy oznaczać to będzie raj na ziemi? Niekoniecznie, ale często idzie za tym większy zastrzyk wiary, energii i możliwość strzelania fochów, z powodu niespełnienia wysokich oczekiwań. Również początek Lwa odczuje trygony Saturna ze znaku Strzelca. Urodzeni w pierwszych dniach sierpnia mogą poczuć intensywne plany matrymonialne, tak jak i urodzeni na końcówce znaku, ponieważ w solariuszu lub tranzycie ma okazję wykazać się koniunkcja Wenus i Jowisza.

 

Znak Panny: we wrześniu zaćmiewa się 20 stopień Panny. Ponadto uwagi analogiczne dla znaku Bliźniąt, ponieważ kwadratura Neptuna, a później opozycja Jowisza i Neptuna dotyczy ich w takim samym stopniu. Ponadto od połowy sierpnia następuje ingres Jowisza w ten znak, uwagi analogiczne jak dla Byka. Mocny kopniak energetyczny dla urodzonych w połowie znaku, od koniunkcji Marsa z Jowiszem, przypadającej w okolicach połowy listopada 2015.

 

Znak Wagi: uwagi podobne, jeśli chodzi o znak Barana, ponieważ poszczególne wydarzenia będą dotyczyły podobnych stopni i odcinków. Przedstawiciele połowy znaku mogą poczuć ciężkość w relacjach lub potrzebę ich zawieszenia, lub zmiany (kwadratura Wenus/Saturn i opozycja Słońce-Uran w solariuszach).

 

Znak Skorpiona: analogicznie jak Byk, z zaznaczeniem, że kwiecień i dekada maja to opozycja od Marsa do Słońca, w zależności od pozycji Słońca. Może być kłopot ze zdrowiem (ale nie musi). Pierwsza dekada znaku w dalszym ciągu otrzymuje harmonijny trygon od Neptuna, a ponadto od połowy sierpnia sekstyl od Jowisza (większość znaku). Skorpiony urodzone pod koniec znaku oddychają z ulgą, gdyż przez większość roku Saturn nie będzie tranzytował ich urodzeniowego Słońca.

 

Znak Strzelca: uwagi podobne, jeśli chodzi o znak Bliźniąt, ponieważ poszczególne wydarzenia będą dotyczyły podobnych stopni i odcinków. Dająca o sobie znać opozycja od Saturna ze znaku Bliźniąt urealni, zreformuje, lub zmniejszy liczbę relacji, dodając im powagi, lub profesjonalizmu.

 

Znak Koziorożca: przejście Plutona przez znak trwa. Przejście pomiędzy 13 a 15 stopniem nie poraża prędkością. To mniej więcej połowa tego znaku, czyli 5 – 7 stycznia. Pluton tranzytujący Słońce będzie trwał nieco dłużej, niż kwadratura Urana i zdaje się, że będzie mocniej odczuwalny. Ponadto sporo uwag, które mają analogie do Barana, Raka i Wagi, jeśli idzie o konkretne stopnie. Także zaćmień.

 

Znak Wodnika: opozycja dla ostatniego dekanatu od Jowisza potrwa aż pół roku. Ponadto żadne sensacje nie są zapowiadane, aczkolwiek końcowy odcinek znaku poczuje ulgę, gdy kwadratura Saturna odpuści i da spokój. Ponadto końcówka Wodnika odczuć może opozycję od Wenus i Jowisza, co może dawać optymizm w relacjach, albo ich przesacowanie (czas odczuwania tranzytu: pierwszy dekanat sierpnia).

 

Znak Ryb: uwagi podobne, jeśli chodzi o znak Panny, ponieważ poszczególne wydarzenia będą dotyczyły podobnych stopni i odcinków. Neptun w dalszym ciągu znajdować się będzie w pierwszym dekanacie, przechodząc przez Słońce. Może być konflikt lub inspiracja w spotkaniu z innymi osobami dla urodzonych w połowie znaku, z powodu opozycji do Marsa z Jowiszem, przypadającej w okolicach połowy listopada 2015.

 

*

 

Jeśli chodzi o poszczególne zaćmienia, czy wpływ półkrzyża Uran – Pluton, trudno byłoby wszystko wymieniać. Zwracają uwagę czułe aspekty do kosmogramów USA, Jamajki, Egiptu, Polski (!), USA, Szwajcarii, Danii, Chorwacji, Indii, czy OPEC. Ilość możliwych kombinacji jest bardzo trudna do ogarnięcia, dlatego zachęcam do studiowania poszczególnych kosmogramów państw i osób, w celu odnalezienia kluczowych punktów, na które zaćmienia, lub strategiczne aspekty wypadną. Jeśli chodzi o prognozę związaną z Polską, została ona przygotowana w tym miejscu. Zachęcam do lektury.

 

 

*** *** ***

Napisano w dniu 12 grudnia 2014r.


Autor Mirosław Czylek prowadzi własnego bloga: gwiazdologia.naszeszczescie.pl i serdecznie do niego zaprasza.

Astromix.pl, w imieniu użytkowników portalu oraz swoim własnym, dziękuje autorowi za napisanie niniejszego artykułu specjalnie dla naszego portalu.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Kalendarz astrologiczny i pozycje planet

Dzisiaj jest piątek
17 listopada 2017 r
Imieniny obchodzi
Waleria, Salomea, Grzegorz

Aktualne pozycje planet
Słońce  25° Skorpiona  
Księżyc  17° Skorpiona  
Merkury  16° Strzelca  
Wenus  12° Skorpiona  
Mars  16° Wagi  
Jowisz  8° Skorpiona  
Saturn  26° Strzelca  
Uran  25° Barana ®
Neptun  11° Ryb ®
Pluton  17° Koziorożca  
® = retrogradacja

LogowanieCopyright © 2007-2012 by Astromix.pl

Astrologia profesjonalna,Horoskop partnerski,urodzeniowy,codzienny,tranzyty planet,zodiak,forum