ASTROMIX.PL - Horoskop, astrologia, znaki zodiaku - ZRÓB TO SAM
Autor: Moris   
Data publikacji: 22.10.2014.

ImagePrzykład interpretacji

Rozpatrując pozycje planet w znakach zodiaku i domach horoskopowych, oraz najistotniejsze aspekty zachodzące między planetami, możemy stwierdzić, że w horoskopie Pelasi:

  1. Słońce w znaku Koziorożca daje uporządkowaną i opartą na materialnych fundamentach wizję świata, obowiązkowość, wiarygodność, zdyscyplinowanie i sumienność. Negatywne cechy Koziorożca ujawniają się w wyniku pobytu Słońca w XII domu, co daje duże ryzyko wystąpienia osobowości skrytej, nieufnej, zamkniętej w sobie i nieprzejednanej. Kwadratura Słońca z Uranem wnosi do charakteru tej osoby sporą dozę ekscentryczności, co może przejawiać się w nietypowym, nowoczesnym, lub dziwacznym podejściu do otoczenia i codziennych spraw. Uświadamiająco - konfliktująca istota aspektu kwadratury, spotęgowana jest pobudzająco - dewiacyjnym oddziaływaniem Urana, co przekłada się na impulsywność i trudne do przewidzenia skutki zachowania  i postępowania takiej osoby.
  2. Księżyc w znaku Strzelca nastraja osobowość idealistycznie, daje poczucie i potrzebę niezależności, prowokuje jednak do szukania szybkich i nieprzemyślanych rozwiązań napotykanych po drodze problemów. Pobyt Księżyca w IX domu sprzyja podróżom zagranicznym, oraz daje ambicje kształcenia się i doskonalenia zdolności intelektualnych. Koniunkcja Księżyca z Neptunem przynosi religijno - filozoficzne zainteresowania
    i inspiracje, ale również mentalne zagubienie, oraz chaotyczne, bądź głębiej nieuzasadnione, lub niewytłumaczalne zachowanie.
  3. Saturn w znaku Bliźniąt, w opozycji do Księżyca i Neptuna, stawia wyzwania w dziedzinach reprezentowanych przez III dom, w którym się znajduje. Opozycja ta daje szanse na osiągnięcie wysokiego poziomu wiedzy w dziedzinach przyporządkowanych koniunkcji opisanej powyżej (religia, filozofia, kultura), oraz publikacje książkowe, lub prasowe. Negatywne oddziaływanie Saturna na koniunkcję Księżyca i Neptuna, przejawiać się może w występowaniu chorobliwej podejrzliwości, wyznawaniu teorii spiskowej, lub manii prześladowczej.
  4. Kwadratura Merkurego i Plutona pobudza intelektualnie, daje niespożytą energię do pracy polegającej na przetwarzaniu, porządkowaniu i przekazie informacji, oraz chęć poszerzania horyzontów swojej wiedzy. Negatywne oddziaływanie tego aspektu przynosi irytację, wścibstwo i gadulstwo. Ponieważ Pluton rezyduje w VII domu, to interpretację tej kwadratury można odnieść również do partnerów życiowych, lub zawodowych Pelasi.
  5. Wenus w znaku Wodnika w I domu daje potrzebę zewnętrznego manifestowania swojej odrębności, realizowaną poprzez oryginalny styl ubierania się, oraz niekonwencjonalne zachowania społeczne.
  6. Mars w znaku Barana w I domu zapewnia odwagę, energię życiową i optymizm, pojawiać się może jednak niecierpliwość, bądź ryzykanctwo, oraz chęć działania po linii najmniejszego oporu.

Niebieski młyn »

W następnej części o tranzytach, czyli jak korzystać z przeszłości, w imię lepszej przyszłości.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Kalendarz astrologiczny i pozycje planet

Dzisiaj jest piątek
24 lutego 2017 r
Imieniny obchodzi
Maciej, Bogusz, Modest

Aktualne pozycje planet
Słońce  6° Ryb  
Księżyc  11° Wodnika  
Merkury  27° Wodnika  
Wenus  11° Barana  
Mars  20° Barana  
Jowisz  22° Wagi ®
Saturn  26° Strzelca  
Uran  21° Barana  
Neptun  11° Ryb  
Pluton  18° Koziorożca  
® = retrogradacja

LogowanieCopyright © 2007-2012 by Astromix.pl

Astrologia profesjonalna,Horoskop partnerski,urodzeniowy,codzienny,tranzyty planet,zodiak,forum