ASTROMIX.PL - Horoskop, astrologia, znaki zodiaku - ZRÓB TO SAM
Artykuły

Image

Serdecznie witam w Astromix.pl - witrynie poświęconej astrologii stosowanej

Główne elementy witryny, to:

  1. Kurs astrologii dla początkujących - w przystępny sposób wyjaśniający podstawowe zasady i techniki stosowane przy robieniu horoskopów
  2. Podręcznik astrologa - autorski zbiór interpretacji astrologicznych
  3. Forum astrologiczne Astromix.pl - interpretacja horoskopów, oraz wymiana doświadczeń i prezentacja poglądów, z zakresu szeroko rozumianej astrologii humanistycznej

Po skorzystaniu z opcji rejestracji i zalogowaniu się w witrynie, użytkownicy uzyskują dostęp do osobistego menu, w którym mogą sprawdzić swoje podstawowe dane astrologiczne, czyli pozycje planet w znakach zodiaku, położenie domów horoskopowych, urodzeniowe aspekty planet, oraz wykres horoskopu urodzeniowego. Dostępny jest częściowo darmowy horoskop codzienny, w postaci wykazu aktualnych tranzytów planet, do ich pozycji w horoskopie urodzeniowym, wraz z interpretacją, oraz po opłaceniu abonamentu horoskop partnerski, gdzie istnieją dwie możliwości porównania:

  • inny użytkownik Astromix.pl
  • dowolna osoba zdefiniowana przez użytkownika

Dla wszystkich zalogowanych użytkowników, w ramach witryny Astromix.pl, dostępne są m.in. następujące funkcje:

  • Braterstwo astralne - możliwość wyszukania użytkowników witryny, na podstawie koniunkcji planet w horoskopie porównawczym
  • Społeczność - możliwość porównania cech charakterologicznych z użytkownikami, urodzonymi w wybranym miesiącu kalendarzowym
  • Lista użytkowników - wykaz położenia planet w znakach zodiaku w horoskopach urodzeniowych użytkowników witryny, wraz z możliwością zaawansowanego wyszukiwania innych danych astrologicznych
  • Poczta Astromix.pl -  wewnętrzna poczta, umożliwiająca bezpośredni kontakt z innymi użytkownikami witryny

Zapraszam również do tworzenia osobistych wizytówek - umieszczania swoich zdjęć i dodatkowych informacji o sobie. Dostęp do wszystkich wizytówek -  Menu osobiste/Lista użytkowników, dostęp do własnej wizytówki - Menu osobiste/Wizytówka. Menu osobiste widoczne jest po zalogowaniu się w witrynie.

Życzę dobrej zabawy

 

 

Regulamin portalu Astromix


§ 1 Postanowienia ogólne


     Portal Astromix działający pod adresem astromix.pl prowadzony jest przez Marka Rostkowskiego. Regulamin określa zasady korzystania z portalu Astromix.pl oraz w szczególności zasady zakupu ograniczonej czasowo licencji na interpretację horoskopu. Klient korzystający z portalu jest zobowiązany do przestrzegania obowiązujących przepisów prawa oraz postanowień niniejszego Regulaminu. Portal zawiera treści astrologiczne chronione prawem autorskim.
Dane kontaktowe:
1) adresy poczty elektronicznej: info@astromix.pl


§ 2 Wymagania techniczne


Do korzystania z portalu Astromix.pl, przeglądania treści, zakładania konta, zakupu licencji niezbędne jest spełnienie następujących minimalnych wymagań technicznych:
1) Posiadanie komputera lub innego urządzenia multimedialnego z dostępem do sieci Internet;
2) Posiadanie dowolnej przeglądarki internetowej;
3) posiadanie aktywnego konta poczty elektronicznej (e-mail);
4) zalecana minimalna rozdzielczość ekranu 1024 x 768 pikseli.


§ 3 Rodzaje, warunki i zakres usług


   Portal Astromix świadczy drogą elektroniczną usługę w zakresie umożliwienia Klientom założenia i korzystania z Konta Użytkownika na stronie internetowej a w szczególności dostępu do treści będących indywidualną interpretacją horoskopu po zakupieniu czasowo ograniczonej licencji.
    Usługa Konta Użytkownika polega na umożliwieniu Klientom korzystania z funkcjonalności portalu internetowego po zalogowaniu się.


    Rejestracja Konta Użytkownika w portalu internetowym jest dobrowolna i nieodpłatna.
    Zarejestrowanie Konta Użytkownika w portalu internetowym wymaga wypełnienia formularza rejestracji przez podanie adresu poczty elektronicznej (adresu e-mail),  hasła, danych niezbędnych do wykonania analizy horoskopu oraz umownej nazwy logowania (nick).  Właściciel portalu Astromix.pl nie przekazuje podmiotom zewnętrznym żadnych informacji użytkowników a w szczególności adresów mailowych.
    Po wypełnieniu formularza rejestracji należy nacisnąć przycisk „Dalej”. Umowa o świadczenie usług drogą elektroniczną w zakresie umożliwienia Klientowi założenia i korzystania z Konta Użytkownika zostaje zawarta w momencie otrzymania przez Klienta możliwości logowania się do portalu. Usługa Konta Użytkownika świadczona jest nieodpłatnie przez czas nieoznaczony.
    Po zarejestrowaniu Konta, użytkownik może zalogować się do portalu internetowego podając wskazany podczas rejestracji nick oraz hasło.


    Klient może wypowiedzieć umowę o świadczenie usługi Konta Użytkownika w każdej chwili, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, przez przesłanie do portalu na adres info@astromix.pl żądania usunięcia Konta Użytkownika.


    Właściciel portalu Astromix.pl może wypowiedzieć umowę o świadczenie usługi Konta Użytkownika z ważnych przyczyn, do których należą:
1) korzystanie przez Użytkownika z portalu w sposób naruszający przepisy prawa lub postanowienia niniejszego Regulaminu,
2) korzystanie przez Użytkownika z narzędzi portalu w sposób naruszający prawa osób trzecich lub dobre obyczaje,
3) korzystanie przez Użytkownika z oprogramowania portalu w sposób zakłócający jego funkcjonowanie,
4) przesyłanie lub umieszczanie przez Użytkownika w ramach Forum niezamówionej informacji handlowej (spam).


§ 4 Zamówienia


    Klient może dokonać zakupu czasowo ograniczonej licencji na program, który automatycznie wykona interpretację horoskopu. Podczas składania zamówienia klient wybiera okres użytkowania licencji. Produktem finalnym jest indywidualnie wykonana analiza horoskopu tranzytowego, która pojawi się bezpośrednio na stronie astromix.pl w parę minut po wykonaniu płatności. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zaakceptowaniem przez Klienta niniejszego Regulaminu.


­§ 5 Prawo odstąpienia od umowy


      Klientowi nie przysługuje prawo zwrotu zakupionej licencji, ponieważ interpretacja horoskopu nosi indywidualny charakter.
   Podstawa prawna.
    Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30 kwietnia 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827), prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów:
1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
2) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.


­§ 6 Reklamacje


Pośrednikiem w dokonywaniu płatności jest Krajowi Integrator Płatności DotPay.pl. W przypadku opłacenia abonamentu (licencji) usługa zaczyna działać od razu lub po paru minutach. Gdy powyższe nie nastąpi, należy zwrócić sie do firmy DotPay.pl za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie +48 12 688 26 00. Można również zwrócić się o pomoc do administratora strony astromix.pl na adres info@astromix.pl

W mailu proszę podać:
1) numer transakcji (np.M1709-73870), który odnajdziemy w mailu potwierdzającym płatność;
2) mail podany podczas rejestracji konta użytkownika;
3) w szczególnych przypadkach bankowy dowód potwierdzający wykonanie płatności.


­§ 7 Uwagi końcowe


    W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, w szczególności ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tekst jednolity Dz. U. z 2014, poz. 121 z późn. zm.), a w przypadku Klientów będących Konsumentami także przepisy ustawy z dnia 30 kwietnia 2014 r. o prawach konsumenta (DZ. U. z 2014 r., poz. 827).
    Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, Konsument może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/
 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Kalendarz astrologiczny i pozycje planet

Dzisiaj jest czwartek
29 lipca 2021 r
Imieniny obchodzi
Marta, Olaf, Flora

Aktualne pozycje planet
Słońce  6° Lwa  
Księżyc  15° Barana  
Merkury  3° Lwa  
Wenus  9° Panny  
Mars  29° Lwa  
Jowisz  29° Wodnika ®
Saturn  10° Wodnika ®
Uran  14° Byka  
Neptun  22° Ryb ®
Pluton  25° Koziorożca ®
® = retrogradacja

LogowanieCopyright © 2007-2018 by Astromix.pl

Astrologia profesjonalna,Horoskop partnerski,urodzeniowy,codzienny,tranzyty planet,zodiak,forum