ASTROMIX.PL - Horoskop, astrologia, znaki zodiaku - ZRÓB TO SAM
Podręcznik astrologii
Autor: Moris   
Data publikacji: 25.10.2014.

Aspekty Wenus w horoskopie porównawczym

 

ImageWenus w koniunkcji do Słońca

Poczucie silnych więzi partnerskich, całkowite poleganie na partnerze, oddanie i poświęcenie, pewność uczuć, silny magnetyzm i atrakcyjność erotyczna, duża szansa na stabilny i szczęśliwy związek.

ImageWenus w opozycji do Słońca

Różnica gustów, zamiłowań kulturalnych i sposobów na spędzanie wolnego czasu, odmienne preferencje towarzyskie, rywalizacja z partnerem, uczucie zazdrości, lub zawiści, związek oparty na przeciwnościach charakterów i stałym docieraniu się różnych osobowości.

ImageWenus w kwadraturze do Słońca

Drobne, ale liczne problemy partnerskie, przykry brak harmonii i zrozumienia mimo dobrych intencji z obu stron, trudności w akceptacji zdania i poglądów partnera, niezdrowa i często bezprzedmiotowa rywalizacja.

ImageWenus w trygonie do Słońca

Sympatia i zrozumienie dla pragnień i dążeń partnera, dobra współpraca i wzajemne wspieranie się w trudnych chwilach, lojalność i szlachetność, dbanie o harmonijny układ spraw partnerskiego.

ImageWenus w sekstylu do Słońca

Wzajemna inspiracja i motywacja do działania, chęć pomocy w rozwiązywaniu problemów drugiej osoby, wspólne zainteresowania, podobne preferencje towarzyskie, drobne i szybko rozwiązywane nieporozumienia partnerskie.

ImageWenus w koniunkcji do Księżyca

Silna więź uczuciowa, potrzeba przebywania ze sobą, wspólne znajomości i przyjaźnie, zrozumienie i łagodzący wpływ na partnera, głębokie przywiązanie i oddanie, szacunek i chęć wzajemnej pomocy.

ImageWenus w opozycji do Księżyca

Utrzymywanie stałego dystansu wobec partnera, brak poparcie i przekonania do jego pomysłów, trudności w dobrym zrozumieniu się i znalezieniu wspólnych zainteresowań, brak całkowitego zaufania i zdania się na partnera.

ImageWenus w kwadraturze do Księżyca

Różnice w skłonnościach towarzyskich i spędzania wolnego czasu, małostkowość i zazdrość z błahych powodów, drażliwość i brak zrozumienia dla problemów emocjonalnych partnera, różne usposobienie i potrzeby intelektualne, nieuzasadniona nieufność i podejrzliwość.

ImageWenus w trygonie do Księżyca

Harmonia i zrozumienie potrzeb drugiej osoby, wzajemne wspieranie się i chętne wyjaśnianie niezrozumiałych dla partnera kwestii, podobne inklinacje towarzyskie, sympatia i szacunek dla tych samych osób, analogiczne reakcje emocjonalne, potrzeba bliskości i opieki ze strony partnera.

ImageWenus w sekstylu do Księżyca

Wzajemna sympatia i uprzejmość, pokrewne usposobienia, podobne preferencje towarzyskie, łatwe porozumiewania się w kryzysowych  sytuacjach, pomaganie sobie i wyjaśnianie dwuznacznych sytuacji, harmonia uczuciowa, podobny światopogląd i wspólne zainteresowania.

ImageWenus w koniunkcji do Merkurego

Podobne zainteresowania umysłowe i kulturalne, popieranie pomysłów partnera, wzajemna zachęta do działania, wspólne znajomości i docenianie tych samych osób, łatwe dogadywanie się w kwestiach gospodarowanie finansami i prowadzenia wspólnej działalności w ramach pracy zawodowej, lub gospodarstwa domowego.

ImageWenus w opozycji do Merkurego

Odmienne preferencje towarzyskie, brak pełnego zaufania do siebie, konflikty światopoglądowe, trudności w dobrym zrozumieniu się, brak akceptacji zachowania partnera w codziennych sytuacjach, niesnaski i kłótnie o błahostki.

ImageWenus w kwadraturze do Merkurego

Duże trudności w zrozumieniu motywów kierujących postępowaniem partnera, niechęć do udzielania kredytu zaufania, rozmijanie się z pomysłami na wspólne dobre funkcjonowanie, zazdrość na polu kontaktów towarzyskich, lub zawodowych.

ImageWenus w trygonie do Merkurego

Dobra współpraca przy wspólnych projektach gospodarczych, kulturalnych, lub intelektualnych, stymulowanie i motywowanie partnera w trudnych dla niego okresach, wspólne zainteresowania i preferencje towarzyskie, nieliczne i szybko rozwiązywane problemy koncepcyjne.

ImageWenus w sekstylu do Merkurego

Wzajemna przychylność i kredyt zaufania, zainteresowanie problemami i poglądami partnera,  życzliwość i poparcie dla zachowania i pomysłów drugiej osoby, łatwo przychodzące uczucie sympatii i przyjaźni.

ImageWenus w koniunkcji do Wenus

Akceptacja zachowania i decyzji podejmowanych przez partnera, wyrażanie uczuć w podobny sposób, duchowa bliskość i radość ze wspólnego spędzania czasu, wzajemny szacunek i wspólne zainteresowania.

ImageWenus w opozycji do Wenus

Rozbieżne poglądy moralne i społeczne, różnice w upodobaniach i ulubionych rozrywkach, odmienne inklinacje towarzyskie, rozmijanie się w sposobie wyrażania uczuć, różne pojmowanie wartości estetycznych i kulturalnych.

ImageWenus w kwadraturze do Wenus

Trudności w prowadzeniu wspólnych projektów finansowych, nieporozumienia w kwestiach towarzyskich i preferencjach dotyczących doboru wspólnych przyjaciół, niezgodność gustów, problemy z dopasowaniem emocjonalnym i znajdowaniem wspólnych radości i przyjemności.

ImageWenus w trygonie do Wenus

Zrozumienie dla przekonań i zachowania partnera, łatwo przychodząca współpraca i zadowolenie ze wspólnych dokonań, zgodne preferencje dotyczące rozrywki i spędzania ze sobą czasu, dobre porozumienie w sprawach finansowych i organizacyjnych.

ImageWenus w sekstylu do Wenus

Harmonijny i niekonfliktowy układ partnerski, czerpanie przyjemności z podobnych rozrywek, dzielenie się przyjaciółmi i znajomościami, spełnianie się we wspólnych przedsięwzięciach towarzyskich, lub zawodowych, zgodne upodobania kulturalne i estetyczne.

ImageWenus w koniunkcji do Marsa

Związek nacechowany silnymi emocjami  i wzajemną wysoką atrakcyjnością seksualną, zasadnicza zgodność charakterów, efektywne uzupełniane się i wspieranie w pracy zawodowej, możliwość osiągnięcia wysokiej wydajności, oraz szybkich postępów w realizacji wspólnych przedsięwzięć, konflikty emocjonalne zwykle rozwiązywane na poczekaniu i często znajdujące swoje ujście w namiętności.

ImageWenus w opozycji do Marsa

Układ trzymania się na dystans i obrony swoich przekonań, lub postanowień, utrudniona współpraca oraz brak wymaganego zaufania, rozmijanie się z propozycjami wspólnego spędzania czasu, różne preferencje towarzyskie, pozbawiona odpowiedniej aury emocjonalnej wzajemna atrakcyjność fizyczna.

ImageWenus w kwadraturze do Marsa

Gorące spory i kłótnie, wiele konfliktowych obszarów, dobre chęci, lecz zwykle niesprzyjające okoliczności do dogadywania się, atrakcyjność fizyczna wsparta zdecydowaną chęcią porozumienia się może znacząco ułatwić partnerską zgodę i pozwolić na normalne funkcjonowanie związku.

ImageWenus w trygonie do Marsa

Wzajemna atrakcyjność i dobre zrozumienie potrzeb drugiej osoby, dobrze układająca się i owocna współpraca, wiele wspólnych celów i dążeń, podobne preferencje towarzyskie, chęć spędzania ze sobą czasu w formie wspólnych zabaw i rozrywek.

ImageWenus w sekstylu do Marsa

Dobre porozumienie emocjonalne i przyjacielskie układy, nastawienie na współpracę i wspieranie się w rozwiązywaniu problemów, dobre samopoczucie w swoim towarzystwie i atrakcyjność fizyczna, docenianie atutów partnera i szacunek dla jego wiedzy, oraz umiejętności.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Kalendarz astrologiczny i pozycje planet

Dzisiaj jest środa
28 września 2022 r
Imieniny obchodzi
Marek, Wacław

Aktualne pozycje planet
Słońce  5° Wagi  
Księżyc  9° Skorpiona  
Merkury  25° Panny ®
Wenus  29° Panny  
Mars  19° Bliźniąt  
Jowisz  3° Barana ®
Saturn  19° Wodnika ®
Uran  18° Byka ®
Neptun  23° Ryb ®
Pluton  26° Koziorożca ®
® = retrogradacja

LogowanieCopyright © 2007-2018 by Astromix.pl

Astrologia profesjonalna,Horoskop partnerski,urodzeniowy,codzienny,tranzyty planet,zodiak,forum