ASTROMIX.PL - Horoskop, astrologia, znaki zodiaku - ZRÓB TO SAM
Autor: Moris   
Data publikacji: 25.10.2014.

Aspekty Marsa w horoskopie porównawczym

 

ImageMars w koniunkcji do Słońca

Związek nacechowany rywalizacją i chęcią dominacji nad drugą osobą, duża wzajemna atrakcyjność seksualna, dążenie do szybkich rozwiązań pojawiających się problemów, wysokie wymagania stawiane partnerowi, niecierpliwość i spontaniczność w kontaktach partnerskich.

ImageMars w opozycji do Słońca

Relacje partnerskie zdominowane przez zazdrość i współzawodnictwo, brak harmonii emocjonalnej, zbyt gwałtowne i trudne do kontrolowania uczucia, duża atrakcyjność seksualna, ale problemy z dopasowaniem mentalnym, krótko trwające, ale częste i gwałtowne kłótnie.

ImageMars w kwadraturze do Słońca

Brak cierpliwości i wyrozumiałości dla drugiej osoby, łatwe popadanie w skrajne emocje i postawy, czyhanie na potkniecia i błędy partnera, stale utrzymująca sie postawa wzajemnej wrogości, konflikty i zarzuty o błahe sprawy, stan chronicznej irytacji spowodowanej zachowaniem partnera.

ImageMars w trygonie do Słońca

Wspólne cele i pokrewne zainteresowania, wzajemne pobudzanie się do działania, udzielanie sobie wsparcia w trudnych chwilach, łatwe osiąganie kompromisu w spornych kwestiach, docenianie ambicji i osiągnięć partnera, oraz zaufanie i poparcie dla jego pomysłów.

ImageMars w sekstylu do Słońca

Harmonijna współpraca i zrozumienie, brak powodów do wszczynania kłótni, podobne zapatrywania na charakter i istotę partnerstwa, szanowanie przekonań i poglądów drugiej osoby, gotowość do udzielenia drugiej osobie wsparcia intelektualnego i emocjonalnego.

ImageMars w koniunkcji do Księżyca

Układ partnerski stymulujący umysł i pobudzający wyobraźnię, silnie odczuwany pociąg fizyczny, wzajemne pobudzanie się do aktywności i przedsiębiorczości, uczuciowy magnetyzm i przyciąganie swoich osobowości, emocjonalne podejście do wspólnych problemów, kłótnie pobudzające i potęgujące uczucie miłości, oddanie i psychiczne uzależnienie od drugiej osoby.

ImageMars w opozycji do Księżyca

Stan ciągłej irytacji i przewrażliwienia nietaktownym, lub prowokującym zachowaniem partnera, niecierpliwość, oraz brak zrozumienia i współczucia dla drugiej osoby, atrakcyjność fizyczna pozbawiona więzów emocjonalnych, ryzyko niekończących się kłótni i wzajemnie czynionych wyrzutów.

ImageMars w kwadraturze do Księżyca

Duże napięcie seksualne, intensywność emocji, silne przyciąganie fizyczne. Czasem wzajemne prowokowanie się i popychanie do konfliktu, uczucia biorące górę nad rozsądkiem, stale utrzymujący się nastrój nerwowości i wybuchowości.

ImageMars w trygonie do Księżyca

Dobre współgranie osobowości i charakterów, chęć do prowadzenia wspólnych przedsięwzięć, intelektualne uzupełnianie się, podchwytywanie pomysłów partnera i przejmowanie jego światopoglądu, wzajemne inspirowanie się i popychanie do działania, wiara i zaufanie w zdolności partnera, wspieranie się i dodawanie sobie otuchy.

ImageMars w sekstylu do Księżyca

Obopólna wiara w siebie i pozytywne nastawienie do partnera, łatwe dogadywanie się i wyjaśnianie spornych kwestii, unikanie drażliwych tematów, aprobata i wsparcie dla pomysłów partnera, pobłażliwe i uczuciowe traktowanie drugiej osoby.

ImageMars w koniunkcji do Merkurego

Szybka wymiana myśli i poglądów, skłonności do emocjonalnych dyskusji i prób rozwiązywania problemów na poczekaniu, słowne potyczki, dużo drażliwych tematów, wyciąganie różnych wniosków i forsowanie własnych sposobów rozstrzygania problemów intelektualno - decyzyjnych.

ImageMars w opozycji do Merkurego

Konflikt rozsądku i chęci natychmiastowego działania, różny sposób widzenia tych samych problemów i odmienne koncepcje ich rozwiązywania, brak zdecydowanej chęci współpracy, trwanie przy własnych światopoglądach i przekonaniach.

ImageMars w kwadraturze do Merkurego

Rozbieżne zdania na wiele istotnych tematów, skłonność do wzajemnego atakowania się i kwestionowania wiedzy oraz doświadczenia partnera, niechęć do akceptacji rozwiązań proponowanych przez drugą osobę, niepotrzebna drażliwość i granie sobie na nerwach.

ImageMars w trygonie do Merkurego

Znakomite dogadywanie się w różnorodnych kwestiach, wspólne przekonania, korzystanie z rad i doświadczenia partnera, wzajemne podsuwanie sobie pomysłów na lepsze funkcjonowanie w życiu osobistym, lub zawodowym, szansa na szybkie osiągnięcie wspólnych sukcesów.

ImageMars w sekstylu do Merkurego

Właściwe dopasowanie mentalne, zrozumienie dla odmiennych dróg postępowania i analizowania problemów preferowanych przez partnera, dobra współpraca intelektualna, podobne pomysły i dążenia życiowe, nastawienie na obopólny rozwój i doskonalenie relacji partnerskich, zrozumienie dla intencji i posunięć dokonywanych przez drugą osobę.

ImageMars w koniunkcji do Wenus

Związek nacechowany silnymi emocjami  i wzajemną wysoką atrakcyjnością seksualną, zasadnicza zgodność charakterów, efektywne uzupełniane się i wspieranie w pracy zawodowej, możliwość osiągnięcia wysokiej wydajności, oraz szybkich postępów w realizacji wspólnych przedsięwzięć, konflikty emocjonalne zwykle rozwiązywane na poczekaniu i często znajdujące swoje ujście w namiętności.

ImageMars w opozycji do Wenus

Układ trzymania się na dystans i obrony swoich przekonań, lub postanowień, utrudniona współpraca oraz brak wymaganego zaufania, rozmijanie się z propozycjami wspólnego spędzania czasu, różne preferencje towarzyskie, pozbawiona odpowiedniej aury emocjonalnej wzajemna atrakcyjność fizyczna.

ImageMars w kwadraturze do Wenus

Gorące spory i kłótnie, wiele konfliktowych obszarów, dobre chęci, lecz zwykle niesprzyjające okoliczności do dogadywania się, atrakcyjność fizyczna wsparta zdecydowaną chęcią porozumienia się może znacząco ułatwić partnerską zgodę i pozwolić na normalne funkcjonowanie związku.

ImageMars w trygonie do Wenus

Wzajemna atrakcyjność i dobre zrozumienie potrzeb drugiej osoby, dobrze układająca się i owocna współpraca, wiele wspólnych celów i dążeń, podobne preferencje towarzyskie, chęć spędzania ze sobą czasu w formie wspólnych zabaw i rozrywek.

ImageMars w sekstylu do Wenus

Dobre porozumienie emocjonalne i przyjacielskie układy, nastawienie na współpracę i wspieranie się w rozwiązywaniu problemów, dobre samopoczucie w swoim towarzystwie i atrakcyjność fizyczna, docenianie atutów partnera i szacunek dla jego wiedzy, oraz umiejętności.

ImageMars w koniunkcji do Marsa

Związek oparty na ścisłym współdziałaniu, realizacji identycznych pragnień i marzeń, duża atrakcyjność seksualna partnerów, utożsamianie się z poglądami i działaniami partnera, nagle wybuchające, lecz szybko gasnące konflikty, ściganie się z pomysłami, ciągłe współzawodnictwo, podobny sposób działania i rozwiązywania problemów.

ImageMars w opozycji do Marsa

Rywalizacja mająca czasami burzliwy przebieg i nieprzewidziane skutki, zainteresowanie drugą osobą na zasadzie przeciwnika, którego trzeba oswoić, lub pokonać, wzajemna atrakcyjność ukrywana pod maską wrogiego nastawienia, nieuniknione, lecz konstruktywne w końcowym wydźwięku konflikty.

ImageMars w kwadraturze do Marsa

Sytuacja partnerska skomplikowana w wyniku dużej ilości spornych kwestii i przeciwstawnych dążeń, skłonność do nagle wybuchających i gwałtownych kłótni, atrakcyjność seksualna potęgowana przez trudne do opanowania negatywne emocje, pozytywny układ dla partnerów o słabym temperamencie, lecz dużym doświadczeniu życiowym.

ImageMars w trygonie do Marsa

Bardzo dobra współpraca i zrozumienie, wzajemne zachęcanie się do działania, wspieranie partnera we wszystkich dziedzinach życiowych i otrzymywane w zamian wsparcie, wspólne cele i stosunkowo prosta droga do ich realizacji, zgodność mentalna i fizyczna, podobne skłonności erotyczne.

ImageMars w sekstylu do Marsa

Sympatia i wzajemne zrozumienie w różnych obszarach aktywności życiowej, podobne marzenia i wspólne sposoby na ich realizację, wspieranie się i bezinteresowne udzielanie sobie pomocy w trudnych sytuacjach.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Kalendarz astrologiczny i pozycje planet

Dzisiaj jest środa
28 września 2022 r
Imieniny obchodzi
Marek, Wacław

Aktualne pozycje planet
Słońce  5° Wagi  
Księżyc  9° Skorpiona  
Merkury  25° Panny ®
Wenus  29° Panny  
Mars  19° Bliźniąt  
Jowisz  3° Barana ®
Saturn  19° Wodnika ®
Uran  18° Byka ®
Neptun  23° Ryb ®
Pluton  26° Koziorożca ®
® = retrogradacja

LogowanieCopyright © 2007-2018 by Astromix.pl

Astrologia profesjonalna,Horoskop partnerski,urodzeniowy,codzienny,tranzyty planet,zodiak,forum